Новодністровська міська громада

Рости і розвиватися разом

Дата: 21.03.2019 18:00
Кількість переглядів: 45

20 березня голови об’єднаних територіальних громад Сокирянської, Вашківецької, Новодністровської та сільський голова села Василівка підписали меморандум про партнерство територіальних громад.

У документі зазначено, що між вказаними громадами сформувалися соціальні, економічні та культурні зв’язки, які мають потужний потенціал для зростання. Лише в режимі партнерства та добросусідства він може бути використаний на користь людей, на створення комфортних і безпечних умов проживання, на досягнення спільних економічних цілей. Це стосується розумного і збалансованого використання територій, збереження земель, об’єктів природної та культурної спадщини, забезпечення доступними і якісними медичними, освітніми, адміністративними, транспортними, соціальними та іншими послугами тощо.

Першочерговими кроками на шляху партнерства визначено проведення консультацій з визначення сфер і форм співробітництва територіальних громад та створення спільної робочої групи з розробки пропозицій щодо наступного плану дій і підготовки проектів регіонального розвитку в інтересах суб‘єктів партнерства. Також, крім неформального обміну досвідом та визначення спільних дій для вирішення типових проблемних питань, меморандумом передбачається проведення офіційних заходів: зустрічей, засідань, семінарів, круглих столів, публічних обговорень тощо. В рамках реалізації партнерських відносин громади також отримують більше можливостей для участі у проектах технічної підтримки.