Вишита стрічка — символ вдячності та пам’яті
У Новодністровську до Дня вишиванки пов’язали стрічки пам’яті на честь полеглих Героїв.
21 травня, у Новодністровську на Алеї Слави відбувся пам’ятний захід «Вишита стрічка — символ вдячності та пам’яті», приурочений до Всесвітнього дня вишиванки.
Цього року свято для громади набуло особливого змісту: мешканці зібралися, щоб вшанувати полеглих захисників і захисниць України та доєднатися до всеукраїнської ініціативи.
Під час заходу поетеса Інна Гончар зачитала свій вірш-присвяту «Вишита мережка» де є такі слова:
«Як памʼять — вишита мережка
Героїв поглядом увись…
До них назавжди квітне стежка —
Згадай, подякуй, зупинись!
Разом присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання».
З промовою до громади та сімей Героїв звернулася міський голова Наталя Цимбалюк:«Ми пам'ятаємо і цінуємо, завдяки кому маємо це свято. Сьогодні ми об'єднуємось для того, щоб пов'язати нашим захисникам ці стрічечки, які є символом пам'яті і вдячності за найвищий подвиг, за нашу країну, за наше майбутнє».
Щемливим моментом заходу стало виконання Крістіною Голенок пісні «Журавлі». Після чого розпочалася найважливіша частина події: рідні загиблих підійшли до банерів із портретами своїх близьких та пов'язали на них вишиті стрічки.
На завершення зустрічі всі присутні поклали квіти до світлин Героїв на знак пошани до тих, хто віддав життя за волю Батьківщини.
Джерело: Новодністровське радіо
Фото: Ірина Шундрій