Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Склад Новодністровської міської ради VІII скликання (25.10.2020)

 

Секретар міської ради:

 

НАЖИГА Ігор Михайлович

Політична партія “Європейська солідарність”

Громадянин України, народився 14.05.1988 р., освіта вища, безпартійний

Виборчий округ №1

 (будинки №№1А, 1Б, 2 – 10 м-ну «Діброва»)

Графік прийому громадян депутатами: кожен четвертий четвер місяця з 16:00 до 18:00

ДОВБЕНКО Ольга Михайлівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Громадянка України, народилася 03.06.1975 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

ОРНОВИЦЬКА Олена Миколаївна

Самовисування

Громадянка України, народилася 18.07.1976 р., освіта вища, безпартійна

Виборчий округ №2

 (будинки №№11 – 16 м-ну «Діброва»), вул.: Зелена, Лісова, Садова, сад.тов. «Верховина», вул. квартал 22, вул. 27 квартал, вул. квартал 8)

Графік прийому громадян депутатами: кожен четвертий понеділок місяця з 16:00 до 18:00

КОКОШ Філіпп Ілліч

Політична партія “Рідне місто”

Громадянин України, народився 26.06.1986 р., освіта вища, безпартійний

КРИМНЯК Наталя Іванівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Громадянка України, народилася 07.02.1969 р., освіта вища, безпартійна

МАНДЕБУРА Олег Вікторович

Самовисування

Громадянин України, народився 11.05.1975 р., освіта вища, безпартійний

Виборчий округ №3 

(будинки №№1В, 1Г,17-19, 17а м-ну «Діброва», вулиці Будівельників, Енергетиків, квартал 13)

Графік прийому громадян депутатами: кожна четверта п’ятниця місяця з 16:00 до 18:00

БАТРАКОВ Михайло Юрійович

Політична партія “Сила і Честь”

Громадянин України, народився 03.11.1987 р., освіта вища, член Політичної партії “Сила і Честь”

ГОРОХОВ Андрій Борисович

Політична партія “Європейська солідарність”

Громадянин України, народився 20.01.1980 р., освіта вища, член Політичної партії “Європейська солідарність”

КАРП Георгій Григорович

Політична партія “Опозиційна платформа – за життя”

Громадянин України, народився 16.04.1966 р., освіта вища, безпартійний

Виборчий округ №4

 (будинки №№ 19а, 20а, 20-23, 22а м-ну «Діброва», садові товариства «Будівельник», «Буковина», «Вишенька», «Затишок», «Лісовий», «Піщаний», «Чорнобилець-1»)

Графік прийому громадян депутатами: кожна перша п’ятниця місяця з 16:00 до 18:00

ЛІЩУК Валентин Орестович

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Громадянин України, народився 31.03.1961 р., освіта вища, безпартійний

ПІТЬКІН Микола Іванович

Політична партія “Опозиційна платформа – за життя”

Громадянин України, народився 22.05.1954 р., освіта вища, безпартійний

Виборчий округ №5 

(будинки №№1 – 9 м-ну «Сонячний»)

Графік прийому громадян депутатами: кожна третя п’ятниця місяця з 16:00 до 18:00

БОЙЧУК Сергій Вікторович

Самовисування

Громадянин України, народився 21.09.1990 р., освіта вища, безпартійний

СКИБА Анна Олександрівна

Політична партія “Опозиційна платформа – за життя”

Громадянка України, народилася 12.07.1995 р., освіта вища, безпартійна

ЯКУБОВСЬКА Наталя Олексіївна

Самовисування

Громадянка України, народилася 07.09.1982 р., освіта вища, безпартійна

Виборчий округ №6 

(будинки №№10 – 12, 24 м-ну «Сонячний»)

Графік прийому громадян депутатами: кожен другий четвер місяця з 16:00 до 18:00

РУДИК Тетяна Василівна

Політична партія “Рідне місто”

Громадянка України, народилася 02.01.1977 р., освіта загальна середня

ЛУТЧАК Василь Миколайович

Самовисування

Громадянин України, народився 17.10.1984 р., освіта вища, безпартійний

Виборчий округ №7

(будинки №№13 – 20 м-ну «Сонячний»)

Графік прийому громадян депутатами: кожна друга п’ятниця місяця з 16:00 до 18:00

ГУЦУЛ Олег Михайлович

Політична партія “Рідне місто”

Громадянин України, народився 30.04.1979 р., освіта вища, безпартійний

ПЕТРАЩУК Ольга Володимирівна

Політична партія “Сила і Честь”

Громадянка України, народилася 19.10.1984 р., освіта вища, безпартійна

ФІГУРСЬКИЙ Сергій Миколайович

Самовисування

Громадянин України, народився 07.08.1978 р., освіта вища, безпартійний

Виборчий округ №8

(будинки №№21 – 23 м-ну «Сонячний», №1 м-ну «Лісовий», садове товариство «Калина»)

Графік прийому громадян депутатами: кожен третій четвер місяця з 16:00 до 18:00

ГРОХОЛЬСЬКА Галина Филимонівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 09.07.1964 р., освіта вища, безпартійна

ЖАЛЮК Анастасія Дмитрівна

Політична партія “Європейська солідарність”

Громадянка України, народилася 08.10.1985 р., освіта вища, безпартійна

МАФТУЛЯК Наталя Григорівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 21.03.1982 р., освіта вища, безпартійна

 

Склад Новодністровської міської ради VII скликання

(25.10.2015р – 25.10.2020р.)

№з/п Прізвище, ім’я, по батькові Місце роботи, посада
1 Білоткач Анатолій Іванович Заступник міського голови
2 Білоткач Юрій Михайлович
3 Бондарчук Людмила Віталіївна Головний спеціаліст РС УДМС
4 Волошин Руслан Іванович  
5 Горохов Андрій Борисович Начальник відділу філії «Дирекція з буд-ва Дн.ГАЕС»
6 Грохольська Галина Филимонівна Зав.міським методичним кабінетом відділу гуманітарної політики
7 Кирилюк Олена Федорівна Пенсіонер
8 Кордонський Василь Васильович Пенсіонер
9 Кримняк Наталя Іванівна Секретар міської ради
10 Левандюк Наталя Анатоліївна Новодніст-ровський будинок дитячої творчості
11 Лотоцький Андрій Анатолійович Приватний підприємець
12 Манаскуров Ігор Вікторович Директор ПП «Мітакс»
13 Мандебура Олег Вікторович Приватний підприємець
14 Мариняк Сергій Петрович ЛОР, Новодністров-ська міська лікарня
15 Петряшин Віктор Анатолійович Начальник транспортної дільниці філії «Дністровська ГЕС»
16 Пітькін Микола Іванович Приватний підприємець
17 Поцелуйко Валентина Павлівна Начальник АГВ філії Консорціума «НВО «Укргідроенергобуд»
18 Приступа Людмила Олександрівна Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новодністровського центру зайнятості
19 Ридванська Раїса Володимирівна Викладач Новодністровської музичної школи
20 Рошка Марія Іванівна Начальник управління з питань НС, БЖ, ЦЗ та МР, Новодністровська міська рада
21 Рукомеда Ірина Юріївна Тимчасово не працює
22 Силантьєва Серафима Федорівна Старша медсестра Новодністровської міської лікарні
23 Скрипник Олена Володимирівна Інженер-землевпорядник ТзОВ «Глобус КО»
24 Цимбалюк Наталя Олександрівна Начальник КП «Новодністровський житловик»
25 Шаповалюк Володимир Миколайович Завідувач бюро перепусток філії «Дирекція з буд-ва Дн.ГАЕС»
26 Шундрій Роман Васильович Охоронник «Дністровська ГЕС-1»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора