Відділ архітектури, містобудування, земельних відносин та екології

Структура відділу, установчі документи

Податки та збори

29 Березня, 2024 р., 14:38
Новодністровська міська рада оголошує аукціон з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,0093 га, кадастровий номер: 7310600000:01:004:0011, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код згідно КВЦПЗ - 03.07) за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, м. Новодністровськ, м-н «Діброва» детальна інформація за посиланням.
01 Грудня, 2023 р., 11:53
07 Листопада, 2023 р., 15:44
До уваги фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб незалежно від їхньої організаційно-правової форми та форми власності,
20 Жовтня, 2023 р., 15:57
18 Серпня, 2023 р., 12:16
До уваги фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність
01 Червня, 2023 р., 12:11
Відповідно до Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», у зв’язку з неможливістю забезпечення укриття громадян, які перебувають на території зони стихійного масового відпочинку (Новодністровський пляж) у разі повітряних тривог та надзвичайних ситуацій розпорядженням міського голови Новодністровської міської ради від 31.05.2023р. №90-р заборонено роздрібну торгівлю на території зони стихійного масового відпочинку (Новодністровський пляж) на період дії військового стану в Україні та у зв’язку із відсутністю у підприємців дозвільних документів як на тимчасові споруди так і на торгівлю.