ТОВ "Аванті+"

Офіційний сайт ТОВ "Аванті+"

Фейсбук-сторінка

З 01 березня 2019 року
на підставі рішень виконавчого комітету Новодністровської міської ради

від 05 грудня 2018 року № 175/14 «Про призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Новодністровськ» Завантажити

Товариство з обмеженою відповідальністю «АВАНТІ+» надає послуги:

1.«Послуги з управління багатоквартирним будинком».
Послуга з управління включає утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема прибирання прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем, утримання ліфтів, купівля електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, а також поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку. Всі роботи проводяться в межах затвердженого кошторису.
Додатково, для зручності мешканців, товариством за власний кошт утримуються в режимі 24/7 (цілодобово) диспетчерсько-аварійна служба, це диспетчери, електромеханіки з ліфтів, електрики та слюсарі-сантехніки.

2.«Послуги з вивезення твердих побутових відходів».
Вивезення твердих побутових відходів здійснюється згідно графікуза контейнерною схемою, з майданчиків, які розташовані біля багатоквартирних будинків,спеціально обладнаними для цього транспортними засобами. Для цього на підприємстві створена дільниця з вивозу та захоронення твердих побутових відходів.