Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Новини

Дата: від до Скинути
17 Червня, 2024 р., 16:18
Сьогодні, 17 червня, в День пам’яті буковинців, які загинули за волю і незалежність України, на Алеї Слави протягом дня відбувається покладання квітів до меморіальних банерів.
05 Червня, 2024 р., 10:19
Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.
04 Червня, 2024 р., 14:53
Військові мають право на пільги за кредитними зобов'язаннями. Вони стосуються звільнення від сплати відсотків, а також штрафів чи пені за несвоєчасну сплату платежів за кредитом.
04 Червня, 2024 р., 10:51
Важкий, омитий слізьми, день був запроваджений рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року. Таким чином Україна приєдналася до ініціативи Генеральної Асамблеї ООН щодо запровадження щороку 4 червня відзначати Всесвітній день безневинних дітей, які постраждали від агресії.
28 Травня, 2024 р., 11:50
Проєкт «поліцейський офіцер громади» ‑ це нове явище у нашому сьогоденні, черговий крок у реформі Національної поліції. Він органічно вплітається в перетворення, запроваджені державою в місцевому управлінні, що мають на меті розширення повноважень ОМС. В тім числі ‑ захист правопорядку на території громади.
28 Травня, 2024 р., 09:11
Впродовж минулого тижня в ЦНАПі Новодністровської міської ради заявники вже отримали 30 витягів про уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Ця послуга надається безкоштовно, для її отримання заявник повинен мати при собі паспорт, податковий номер (РНОКПП) та мобільний телефон.
27 Травня, 2024 р., 17:29
Більшість питань порядку денного чергової апаратної наради керівників структурних підрозділів міської ради, яка відбулася 27 травня, стосувалися створення оптимально безпечних та комфортних умов проживання в Новодністровській ТГ в умовах війни.
22 Травня, 2024 р., 15:57
Український народ впродовж століть виборював своє право на самостійне життя і незалежність власної держави. Теперішня війна з російськими загарбниками – продовження нашої боротьби за свободу.
22 Травня, 2024 р., 12:57
Члени сімей загиблих військовослужбовців можуть отримати статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України та передбачені законом права, виплати, пільги.
16 Травня, 2024 р., 16:54
Дністровський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області запрошує до співпраці ініціативних та небайдужих громадян, студентів вузів, членів благодійних, громадських та релігійних організацій для здійснення волонтерської діяльності у сфері пробації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора