07 Грудня, 2023 р., 08:45
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу.
06 Грудня, 2023 р., 09:41
Це свято відзначається щороку з 1991-го, коли був ухвалений ЗУ «Про Збройні сили України».
05 Грудня, 2023 р., 17:36
Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).
05 Грудня, 2023 р., 09:30
5 грудня ми віддаємо шану тим українцям, які своїми справами доводять, що «світ не без добрих людей», а українці – неймовірні люди.
02 Грудня, 2023 р., 11:33
У 1992 році ООН запропонувала заснувати Міжнародний день людей з інвалідністю, що мало на меті сприяти кращому розумінню проблем, з якими стикаються інваліди, реалізації їх прав та залучення осіб із обмеженими можливостями до участі в суспільному житті.
30 Листопада, 2023 р., 16:28
«Створюй коло безпеки» - під такою назвою відбулася зустріч начальника служби у справах дітей, фахівця із соціальної роботи, інспектора ювенальної превенції, поліцейського офіцера громади з учнями Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
30 Листопада, 2023 р., 16:25
Дата вибрана не випадково – саме в цей день три роки тому новообрані депутати міської ради VІІІ скликання та міський голова приступили до виконання своїх повноважень.
30 Листопада, 2023 р., 15:57
Програма Future Perfect складається з законопроєкту про застосування англійської мови в Україні №9432, що передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі.
29 Листопада, 2023 р., 10:31
Чергова апаратна нарада при міському голові розпочалась з обговорення злободенних питань погоди. Керівники структурних підрозділів запевнили, що в закладах освіти і охорони здоров’я температурний режим дотримується в межах норми. Але проблемою залишається паркування автомобілів їхніми власниками у непризначених для цього місцях (узбіччях, тротуарах), що заважає прибиранню снігу спецтехнікою.