06 Жовтня, 2023 р., 12:40
Чернівці своєю історією, природною красою, дивовижною архітектурою, щедрою душею своїх мешканців давно зайняли визначне місце в реєстрі українських та східноєвропейських міст. Старовинний початок та історичний розвиток наповнюють його шарм та привабливість для людей, які цікавляться Буковиною.
03 Жовтня, 2023 р., 11:31
Воїн військової частини А4741, номер обслуги механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти, сержант ЗСУ Віталій Петрович Савицький тримав наше небо з 19 березня 2022 року. Але не вберіг себе. Загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність, мужньо виконавши військовий обов’язок. Це сталося поблизу населеного пункту Копані Пологівського району Запорізької області. І навіки йому залишилось 42 роки.
02 Жовтня, 2023 р., 16:56
Ще зовсім молодим став до лав Небесного Легіону новодністровець, вірний син своєї Батьківщини, захисник України. Ігорю було лише 29.
30 Вересня, 2023 р., 14:37
У нинішньому році на перше жовтня в Україні випадає чимало свят, шанованих у громадянському суспільстві та християнському світі.
30 Вересня, 2023 р., 10:35
Відтепер кожного 1 жовтня наше суспільство із вдячністю віддаватиме шану тим, хто став щитом української державності, для кого пріоритету над особистим набув громадський, військовий обов’язок, ‑ нашим захисникам і захисницям.
29 Вересня, 2023 р., 08:40
Премія імені Омеляна Поповича ‑ почесна відзнака, заснована Чернівецькою обласною державною адміністрацією у 2004 році для відзначення найкращих викладачів та організаторів освіти і науки Буковини, вчителів та вихователів, інших працівників освіти, які плекають інтелектуальний потенціал краю.
28 Вересня, 2023 р., 14:20
27 вересня в районі населеного пункту Копані Пологівського району Запорізької області загинув наш земляк Савицький Віталій Петрович, 1981 року народження. З честю виконавши військовий обов’язок із захисту своєї держави та її територіальної цілісності, сержант Віталій Савицький поклав на вівтар незалежності України найдорожче – своє життя.
27 Вересня, 2023 р., 16:42
Не вистачає слів, щоб описати смуток з приводу втрати найціннішого – життя зовсім молодого захисника України.
27 Вересня, 2023 р., 15:38
Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн. Таким громадянам, за винятком тих, у яких відбулися зміни, що справляють вплив на призначення цього виду державної допомоги, додатково звертатися не потрібно.