21 Листопада, 2023 р., 16:16
Сьогодні, 21 листопада громадськість міста Новодністровськ зібралася на Алеї Слави, щоб віддати данину вдячності і пошани тій активній частині українського суспільства, яка рухає країну до демократії і європейського шляху розвитку.
20 Листопада, 2023 р., 16:52
21 листопада о 8:30 в Новодністровську на Алеї Слави відбудеться урочистий мітинг, присвячений до Дня Гідності та Свободи. Запрошуємо новодністровців та гостей міста участю в заході вшанувати учасників національно-визвольної боротьби.
20 Листопада, 2023 р., 16:51
Цей день ‑ річниця двох революцій, які розпочалися з інтервалом у дев’ять років: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Це наше національне свято, яке має величезне значення для кожного українця, воно відображає прагнення громадян України до демократії, справедливості, свободи, руху до європейської спільноти, з якого Україна вже ніколи не зверне.
17 Листопада, 2023 р., 12:32
В понеділок 20 листопада о 12.00 в залі засідань Новодністровської міської ради міський голова Наталя Цимбалюк звітуватиме про роботу органів місцевого самоврядування.
15 Листопада, 2023 р., 15:28
Фахівці Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели робочу зустріч з відділом гуманітарної політики Новодністровської міської ради.
13 Листопада, 2023 р., 12:56
Верховна Рада України проголосувала за бюджет 2024 року, в якому визначено, що ПДФО з усіх силових структур (військові формування, Нацгвардії, поліції, ДСНС тощо) вилучається з місцевих бюджетів до державного. При чому вилучення відбувається з 1 жовтня 2023 року. Про це на черговій апаратній нараді повідомила міський голова Наталя Цимбалюк і окреслила перспективи Новодністровської ТГ у наступному році.
09 Листопада, 2023 р., 10:45
Культура і мистецтво — найбільші скарби держави, які вирізняють її народ з-поміж інших.
16 Жовтня, 2023 р., 11:16
Робоча зустріч-семінар, зініційована департаментом регіонального розвитку Чернівецької обласної військової адміністрації, відбулася 12 жовтня в Новодністровську. Захід організований економічним відділом міської ради. До участі в роботі семінару були запрошені керівники міських структурних підрозділів Державної податкової служби України, Державної служби зайнятості, представники бізнесу з числа мешканців міста та внутрішньо переміщених осіб.
12 Жовтня, 2023 р., 15:30
12 жовтня голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк особисто передав нагороду її власнику. Вручення відбулося в залі засідань Новодністровської міської ради за участю голови Дністровської РВА Віталія Якубенка, Новодністровського міського голови Наталі Цимбалюк, працівників ОМС Новодністровської ТГ.
06 Жовтня, 2023 р., 12:42
Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року.