Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Фото без опису

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області

телефон довіри: (0372) – 55 – 04  – 80;

електронна адреса: bezpeka@cv.dsns.gov.ua.

Начальник Сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ:

Стадлер Андрій Валентинович, моб. (095)730 72 72;

Антикорупційна гаряча лінія: (0372) 55 04 80;

Телефон довіри ДСНС України з питань протидії корупції: (044) 289 12 41.

електронна адреса: vukruvach@dsns.gov.ua

Якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій  з боку працівників системи ДСНС

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС України повідомляйте:

*на «телефон довіри» Сектора з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області (0372)55–04–80,

*надсилайте смс-повідомлення чи телефонуйте начальнику Сектора з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Стадлеру Андрію Валентиновичу 095-730-72-72

*пишіть листа на електронну адресу: bezpeka@cv.dsns.gov.ua.

Також, ви можете написати листа на електронну адресу: vukruvach@dsns.gov.ua або повідомити за номером ''телефону довіри'' ДСНС України (044) 289-12-41.

Конфіденційність гарантовано!

29 Лютого, 2024 р., 12:31
Щороку із настанням весняного періоду починається сезон паління залишків опалого листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.
07 Лютого, 2024 р., 11:23
Рятувальники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели профілактичний рейд серед населення.
15 Січня, 2024 р., 12:04
Під час зустрічей із місцевим жителям рятувальники нагадували громадянам про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки. У цьому зв’язку особливої уваги потрібно приділяти безпеці під час використання генераторів. Щоб запобігти надзвичайним випадкам, вогнеборці закликають людей строго дотримуватися визначених правил та інструкцій під час експлуатації технічних пристроїв.
09 Жовтня, 2023 р., 16:34
Щороку із настанням осіннього періоду господарі прибирають на своїх ділянках листя, суху траву та інші рослинні рештки, часом спалюючи їх. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Але це твердження – міф.
12 Квітня, 2023 р., 15:04
Наближається велике свято – Великдень або ж Воскресіння Христове. На Великодні свята у храмах відбуватимуться богослужіння, які відвідає чимало прихожан.
10 Березня, 2023 р., 13:02
З настанням теплої, вітряної погоди до служби порятунку «101» починають надходити повідомлення про пожежі в екосистемах: унаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності чи навіть зумисного підпалу – горить суха рослинність та її залишки на відкритих територіях.
10 Лютого, 2023 р., 15:37
Державна служба України з надзвичайних ситуацій застерігає громадян України та рекомендує утриматись від виходу на тонкий лід, який утворився на маленьких озерах та затоках річок. Та все ж якщо вирішили вийти на лід, слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходження на льоду.
19 Січня, 2023 р., 10:37
Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області попереджає: недотримання правил безпеки на водних об'єктах в осінньо-зимовий період часто стає причиною загибелі та травматизму людей.