Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області

телефон довіри: (0372) – 55 – 04  – 80;

електронна адреса: bezpeka@cv.dsns.gov.ua.

Начальник Сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ:

Стадлер Андрій Валентинович, моб. (095)730 72 72;

Антикорупційна гаряча лінія: (0372) 55 04 80;

Телефон довіри ДСНС України з питань протидії корупції: (044) 289 12 41.

електронна адреса: vukruvach@dsns.gov.ua

Якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій  з боку працівників системи ДСНС

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС України повідомляйте:

*на «телефон довіри» Сектора з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області (0372)55–04–80,

*надсилайте смс-повідомлення чи телефонуйте начальнику Сектора з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Стадлеру Андрію Валентиновичу 095-730-72-72

*пишіть листа на електронну адресу: bezpeka@cv.dsns.gov.ua.

Також, ви можете написати листа на електронну адресу: vukruvach@dsns.gov.ua або повідомити за номером ''телефону довіри'' ДСНС України (044) 289-12-41.

Конфіденційність гарантовано!

12 Квітня, 2023 р., 15:04
Наближається велике свято – Великдень або ж Воскресіння Христове. На Великодні свята у храмах відбуватимуться богослужіння, які відвідає чимало прихожан.
10 Березня, 2023 р., 13:02
З настанням теплої, вітряної погоди до служби порятунку «101» починають надходити повідомлення про пожежі в екосистемах: унаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності чи навіть зумисного підпалу – горить суха рослинність та її залишки на відкритих територіях.
10 Лютого, 2023 р., 15:37
Державна служба України з надзвичайних ситуацій застерігає громадян України та рекомендує утриматись від виходу на тонкий лід, який утворився на маленьких озерах та затоках річок. Та все ж якщо вирішили вийти на лід, слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходження на льоду.
19 Січня, 2023 р., 10:37
Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області попереджає: недотримання правил безпеки на водних об'єктах в осінньо-зимовий період часто стає причиною загибелі та травматизму людей.