Державна податкова служба України

22 Березня, 2024 р., 10:34
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують громадянам, які здають в оренду житлову чи іншу нерухомість та рухоме майно про обов’язок задекларувати отримані доходи.
11 Березня, 2024 р., 10:39
​​​​​​​Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що роботодавці, який наймають працівників на роботу зобов’язані перш за все укласти з найманим працівником трудову угоду (контракт, договір) у письмовому вигляді, видати наказ чи розпорядження про прийняття працівника на роботу та повідомити про це територіальний орган Державної податкової служби за місцем обліку платника єдиного внеску.
29 Лютого, 2024 р., 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу, що мобільний застосунок «Моя податкова» у розділі «Послуги» надає можливість подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки: Для цього необхідно здійснити наступні кроки:
28 Лютого, 2024 р., 12:37
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що відповідно до частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є:
27 Лютого, 2024 р., 15:40
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що на сайті ДПС України діє електронний сервіс «Калькулятор обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з фізичних осіб», за посиланням: https://tax.gov.ua/calculator/realty.
27 Лютого, 2024 р., 09:38
26 Лютого, 2024 р., 11:32
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що згідно з абзацами другим – восьмим п. 52.1 ст. 52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) звернення платників податків на отримання індивідуальної податкової консультації у паперовій або електронній формі повинно містити:
22 Лютого, 2024 р., 15:29
Податківці запрошують буковинців на тренінги, які проводяться у територіальних Центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Чернівецькій області.
21 Лютого, 2024 р., 11:34
Чи мають право на пільгу щодо сплати земельного податку ФО, яким призначено пенсію не за віком (за вислугу років, по інвалідності, у разі втрати годувальника тощо) після досягнення ними пенсійного віку?