Державна податкова служба України

07 Вересня, 2023 р., 09:28
 Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що відповідно до п. 299.1 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.
06 Вересня, 2023 р., 09:38
Чи передбачена відповідальність до СГ за нестворення щоденних Z-звітів на РРО або ПРРО з причини потенційного/аварійного відключення електроенергії у період дії воєнного стану? Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що згідно із ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) фіскальний звітний чек (далі – щоденний Z-звіт) – документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний фіскальний звітний чек) реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) або програмним РРО (далі – ПРРО), що містить дані денного звіту, під час створення якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься відповідно до фіскальної пам’яті РРО або фіскального сервера контролюючого органу. Пунктом 9 ст. 3 Закону № 265 встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані щоденно створювати у паперовій та/або електронній формі РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) або ПРРО фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.
05 Вересня, 2023 р., 09:35
Яким чином контролюючий орган визначає мінімальне податкове зобов’язання у випадку переходу протягом календарного року права власності (оренди, користування) на земельну ділянку, віднесену до сільськогосподарських угідь, від одного власника (орендаря, користувача) – ФО до іншого власника (орендаря, користувача) – ФО?
04 Вересня, 2023 р., 09:33
Чи дозволяється використання програмного РРО у період відсутності зв’язку між ним та фіскальним сервером без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів?
23 Серпня, 2023 р., 12:31
Яким чином буде враховуватись розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення операцій контрольованими?
17 Серпня, 2023 р., 12:33
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що відповідно п. 291.4. ст. 291 Податкового кодексу України:
16 Серпня, 2023 р., 11:35
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, з 1 серпня 2023 року набрав чинності Закон України № 3219-IX
16 Серпня, 2023 р., 11:30
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»
14 Серпня, 2023 р., 11:33
Усі суб’єкти господарювання, які перейшли чи обрали спеціальну групу оподаткування за ставкою 2 відсотки з 1 серпня 2023 року повернуться на довоєнні умови,
11 Серпня, 2023 р., 12:08
Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»