02 Грудня, 2023 р., 11:33
У 1992 році ООН запропонувала заснувати Міжнародний день людей з інвалідністю, що мало на меті сприяти кращому розумінню проблем, з якими стикаються інваліди, реалізації їх прав та залучення осіб із обмеженими можливостями до участі в суспільному житті.
30 Листопада, 2023 р., 16:28
«Створюй коло безпеки» - під такою назвою відбулася зустріч начальника служби у справах дітей, фахівця із соціальної роботи, інспектора ювенальної превенції, поліцейського офіцера громади з учнями Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
30 Листопада, 2023 р., 16:25
Дата вибрана не випадково – саме в цей день три роки тому новообрані депутати міської ради VІІІ скликання та міський голова приступили до виконання своїх повноважень.
30 Листопада, 2023 р., 15:57
Програма Future Perfect складається з законопроєкту про застосування англійської мови в Україні №9432, що передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі.
29 Листопада, 2023 р., 10:31
Чергова апаратна нарада при міському голові розпочалась з обговорення злободенних питань погоди. Керівники структурних підрозділів запевнили, що в закладах освіти і охорони здоров’я температурний режим дотримується в межах норми. Але проблемою залишається паркування автомобілів їхніми власниками у непризначених для цього місцях (узбіччях, тротуарах), що заважає прибиранню снігу спецтехнікою.
27 Листопада, 2023 р., 11:03
30 листопада 2023 р. (початок о 10.00 год.) для крафтових виробників, рестораторів та готель’єрів відбудеться воркшоп «Консервування, як метод збереження та оптимізації виробництва». Під час зустрічі досвідчений кухар-технолог Віталій Качкан розкаже про:
27 Листопада, 2023 р., 11:02
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» - з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
25 Листопада, 2023 р., 09:59
В Україні голодоморів було кілька:
21 Листопада, 2023 р., 17:16
21 листопада минуло 16 років, як відійшов у Вічність Почесний громадянин міста Новодністровськ, висококваліфікований інженер-гідротехнік Сергій Семенович Гандзюк. Колеги та представники міської влади вшанували його пам'ять покладанням квітів до меморіальної дошки, що встановлена будівлі управління будівництвом.