Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 27.05.2022 11:31

Дорогі учні! Сьогодні пролунав останній у цьому навчальному році дзвінок, що кликав вас на уроки. Це означає, що настав час канікул, під час яких вам потрібно підкріпити духовні і фізичні сили перед початком нового етапу навчання. І ще, неодмінно, набратися яскравих вражень від літнього відпочинку. Дуже хочеться, щоб він був мирний…

А для вас, шановні випускники, останній шкільний дзвоник сповістив, що час вирушати у доросле самостійне життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Висловлюю глибоку вдячність педагогам і батькам! За щоденну працю, терпіння, мудрість і виваженість у рішеннях. Щодня ви вкладаєте у дитячі душі і серця ті цінності, що творять особистість, підносять людину, формують націю!

Щастя всім і добра. Разом – до перемоги!

З найкращими побажаннями міський голова Наталя ЦИМБАЛЮК