Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 31.05.2022 15:55
Кількість переглядів: 317

Дорогі діти! Шановні батьки!  В перший літній день особливу увагу ми приділяємо дітям – нашому майбутньому і майбутньому України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Тож сьогодні щиро дякую всім, хто своєю працею, громадською діяльністю та просто добрими вчинками сприяє становленню нашого юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей, навчає і лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя.

Вдячність тим людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові. Особлива сердечна подяка – нашим захисникам, які самовіддано відстоюють право маленьких українців рости у своїй незалежній державі.

Наш святий обов’язок – зробити своїх дітей щасливими. Попри всі негаразди, подарувати їм тепло, впевненість, підтримку. Любі діти! Ви – наша опора, найкращі сподівання і світла надія на сонячний завтрашній день. Хай ваші маленькі серця завжди зігріваються любов’ю, ласкою батьківською турботою. Добра вам, мирного неба над головою, великих успіхів і здійснення найзаповітніших дитячих мрій!

Міський голова Наталя ЦимбалюкФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора