На допомогу працедавцям

Дата: 22.07.2022 11:15

Фото без опису21 липня працівники профільних державних служб провели в Новодністровській міській раді семінар-навчання з питань працевлаштування в умовах воєнного стану. До участі в семінарі були запрошені керівники та спеціалісти з кадрової роботи підприємств усіх форм власності міста Новодністровськ, в тому числі приватні підприємці.

З особливостями цього періоду та нововведеннями в законодавстві присутніх знайомили інспектор праці Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Попович, начальник Новодністровської ДПІ Алла Заришняк та директор Новодністровської міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості Валентина Вовківська.
Спікери наголошували, що воєнний стан, який запроваджено в державі вимагає від усіх учасників ринку праці бути відповідальними та добросовісними, приймати тільки добре зважені рішення, які з одного боку служитимуть на посилення економіки держави, а з іншого допомагатимуть людям виживати у нинішній скрутний час.
Учасники заходу мали можливість задати службовцям актуальні питання та отримати компетентні відповіді.