Центральна площа Новодністровська буде модернізована

Дата: 26.07.2022 11:45

Фото без описуНоводністровська міська рада розпочала проект з модернізації центральної площі міста. Територію, яка зі сходу зустрічає гостей міста, та яка використовується для проведення масових заходів, планується облаштувати відповідно до потреб людей та вимог часу.

Передбачається передусім зонування території. Презентаційна зона з невеликим подіумом служитиме для проведення урочистих масових заходів, концертів, виступів тощо. В рекреаційній частині (ближче до будівлі відділення зв’язку) можна буде відпочити в затінку зелених насаджень чи під навісом, там же передбачається влаштування фонтана.

Візуалізація проекту реконструкції уже була представлена депутатам міської ради і вони погодили наміри. На його реалізацію використовуватимуться так звані «соціальні» кошти, що надходять до міського бюджету на розвиток інфраструктури від ПрАТ «Укргідроенерго». Наразі проект на початковій стадії – триває процес оформлення містобудівної документації і збору вихідних даних.