Громада знову у скорботі через важку втрату

Дата: 22.08.2022 14:36

6 серпня 2022 року в Бахмутському районі Донецької області (поблизу смт. Нью-Йорк) внаслідок мінометного обстрілу загинув наш земляк, стрілець-санітар штурмового батальйону, солдат Едуард Валерійович Голенок.

Незагойною раною залишиться втрата нашого Героя, випускника першої школи, надзвичайно обдаровану і багатогранну людину, працівника електроцеху Дністровської ГАЕС, громадянина України, який надзвичайно любив свою Батьківщину і з перших днів широкомасштабного вторгнення агресора став на захист Батьківщини у лавах тероборони столиці. Згодом продовжив виконувати свій обов’язок військовим медиком. А нещодавно повернувся із закордонних потужних військових навчань, де 19 липня відзначив своє 45-річчя.
Щирі співчуття рідним, близьким, друзям Едуарда Голенка!
Вічна і світла пам’ять Герою!Фото без опису