Відзначили державні свята України

Дата: 23.08.2022 14:09

Фото без опису23 серпня в м.Новодністровськ відбулося урочисте підняття Державного Прапора України за участю міського голови, працівників виконавчих органів міської ради, представників Національної гвардії, територіальної оборони та інших громадян. В цілях безпеки до заходу долучилось обмежене коло осіб.

В привітальному слові міський голова Наталя Цимбалюк зазначила, що зараз Україна проходить найважче випробування, тому згуртованість і спільна праця на перемогу є першочерговим завданням.

Також відбулося покладання квітів до меморіальної дошки загиблих за Україну в 2014 і 2015 роках Іллі Василаша і Сергія Корнецького та до могил полеглих уже після широкомасштабного вторгнення новодністровців Сергія Сімчини та Едуарда Голенка, які поховані на міському кладовищі.