Відбувся концерт патріотичної пісні

Дата: 20.09.2022 17:24

Сьогодні, 20 вересня у Новодністровську на площі біля «Енергопрому» мобільна бригада Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України провела благодійний концерт для жителів міста та гостей. У репертуарі колективу – українські патріотичні пісні. Вінницькі військові музиканти провели концертний тур в низці міст Чернівецької області, надихаючи буковинців на боротьбу з ворогом та на утверджуючи нашу віру в неодмінну перемогу.

Концерт відбувся за сприяння Новодністровської міської ради. Міський голова Наталя Цимбалюк подякувала дорогим гостям за чудову програму та підняття духу новодністровської громади.

Фото без опису