Працівники закладів позашкільної освіти відзначили своє професійне свято

Дата: 26.09.2022 15:51

Фото без описуЦими днями, а саме 25 вересня, відзначили своє професійне свято працівники позашкільної освіти, яка є дуже важливою ланкою в системі навчання та виховання нашого юного покоління.

Заклади позашкільної освіти націлені на розвиток творчих здібностей школярів, розкриття талантів, виявлення обдарувань, що в кінцевому результаті часто дає дітям путівку у життя. Гуртки, студії, секції, класи – ці формування об’єднують дітей за їхніми вподобаннями та інтересами. А зацікавити, допомогти, відкрити таємниці мистецтва – в цьому полягає роль керівників. То ж зі святом вас, шановні працівники закладів позашкільної освіти. Бажаю вам натхнення в праці, побільше творчих вихованців, перемог у конкурсах і фестивалях та неодмінної втіхи від щоденної праці.

Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, а шлях до професійного зростання – завжди успішним!

З найкращими побажаннями – міський голова Наталя Цимбалюк