З Днем вихователя!

Дата: 26.09.2022 16:00

Фото без опису27 вересня Україна відзначає День вихователя або Всеукраїнський день дошкілля, вшановуючи таким чином працю всіх працівників дошкільної освіти. Всіх, у кого надзвичайно добрі серця, величезна терплячість, відповідальність, кмітливість та вміння дарувати тепло.

Саме ви, шановні вихователі та помічники вихователів, фізруки і музичні керівники, працівники кухні та технічні працівники створюєте для наших діток затишок, і комфорт, замінюєте батьків, коли ті на роботі, даруєте своїм вихованцям ласку, допомагаєте їм долати страхи і невпевненість у собі, навчаєте їх премудростям життя. За вашу щоденну нелегку працю – низький вам уклін і щира подяка!

У ваше професійне свято бажаємо всім вам, щоб вся та любов, яку ви вкладаєте у виховний процес, була винагороджена відповідними почуттями і великою вдячністю. Будьте здорові, щасливі, улюблені і нехай ваш внутрішній світ завжди висвітлює дорогу вам і всім оточуючим у мирній славній Україні.

Міський голова Наталя Цимбалюк