На допомогу захисникам України

Дата: 27.09.2022 14:29

«Зігрій бійця» ? громадська ініціатива, активно підхоплена українцями в 2014 – 2015 роках, на напередодні зими знову набула актуальності. Виготовленням приладів обігріву займаються як підприємства, так і пересічні громадяни.

В ТОВ «Будмонтажсервіс - 1», ТОВ «Промбудмеханізація» та БФ «Аксікор» випуск пічок-«буржуйок» поставлено, фактично, на потік. Вже більше сотні готових виробів чекають споживачів, частину відправлено через волонтерів на передову, де вони допомагають нашим воїнам бити ворога.

Безпосередньо виготовленням «буржуйок» займаються працівники підприємства. Матеріали збирають спільними зусиллями. За сприяння міської ради, особисто міського голови Наталі Цимбалюк та її заступника Бориса Петрика, до постачання матеріалів долучилися такі підприємства, як ДКП «Тепловодоканал» (начальник Ігор Цибульський), ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» (генеральний директор Сергій Лунін), ПрАТ «Метробуд» (генеральний директор Олександр Метелиця, заступник Володимир Парінов), ТОВ «Дністер-СГЕМ» (керівник Геннадій Ступаков), Віктор Паламарчук зі своїми колегами по сцені.

Час від часу в підприємствах виникає потреба в тих чи інших матеріалах.

Наприклад, на даний час потрібен лист стальний 8 – 10мм, труба ф108. З пропозиціями та для отримання будь-якої інформації звертайтесь за тел +380 (67) 372 51 75 (Андрій, БМС?1). За цим же номером телефону можна домовитись щодо відправлення бійцям пічки-буржуйки.

Лише об’єднані в єдиному прагненні допомогти ЗСУ ми здолаємо ворога.