30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2022 17:03

Фото без описуУ 1998 році Президент України підписав Указ, що затверджує Всеукраїнський день бібліотек, який відзначається 30 вересня. Це свято провідників у країну знань, наукових відкриттів, фантастики і белетристики.

Нові технології, що стрімко впливають на соціальне та культурне життя українців, дещо модифікували бібліотеки, але ніяк не вплинули на особливу атмосферу, яка зберігається в читальних залах. Прихильники книги, яку можна вибрати серед тисяч інших та взяти на якийсь час додому, щоб прочитати, продовжують віддавати перевагу саме цьому способу отримання нової інформації.

Водночас бібліотеки давно вже є осередком культурного життя. Культурно-просвітницькі, творчі заходи, літературні читання збирають за одним столом однодумців, шанувальників книги, прози, поезії.