2 жовтня – День вчителя

Дата: 30.09.2022 16:29

Фото без описуУкраїнський День вчителя, День працівників освіти чи День освітянина – як би не називалось це свято, значення його одне – гарна нагода віддати шану всім, хто посвятив себе нелегкій праці навчання та виховання наших дітей

У непростий час потужних викликів, що постали перед нашою державою, на плечі наших вчителів лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців та виховання патріотично налаштованих громадян своєї країни; отож педагоги несуть значну долю відповідальності за те, яким буде майбутнє України. Своєю щоденною нелегкою працею освітяни передають нашим дітям неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Бадьорості, вам, шановні, та сил, поваги і гідних досягнень, натхнення та позитиву, впевненості та витримки! А ще ? щирих посмішок, теплих привітань, добрих слів вдячності від учнів і їхніх батьків.

З повагою – міський голова Наталя Цимбалюк