Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

З Днем юриста!

Дата: 08.10.2022 11:21
Кількість переглядів: 159

Фото без опису8 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 16 вересня 1997 року №1022/97, визначено професійним святом людей, які захищають законність і право. Його заснування на державному рівні є визнанням високої ролі професії юристів у житті суспільства і держави. 

Професія юриста є почесною і шанованою в нашому суспільстві. Водночас вона вважається однією із найважчих, адже вона пов’язана з великою відповідальністю. Адже від бездоганного виконання законів залежить рівень демократичності держави, її повноцінне функціонування. Юристам мусить бути притаманні відповідальна громадянська позиція,компетентність, вірність букві і духу Закону,що  допомагає у вирішенні складних і актуальних завдань встановлення справедливості.

В день свята бажаємо представникам цієї професії завжди бути впевненими у своїй правоті, ніколи не сумніватися в прийнятих рішеннях. Нехай зав’язані очі Феміди дозволяють вам гостро відчувати серцем, працювати з повною самовіддачею і залишатися вірними своєму покликанню!

Міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора