Очільник поліції охорони Буковини відвідав з робочим візитом Новодністровськ

Дата: 14.10.2022 12:26

Фото без описуДнями відбулася зустріч керівника Управління поліції охорони в Чернівецькій області з представниками Новодністровської міської громади.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо забезпечення охорони навчальних закладів, об’єктів фізичних та юридичних осіб, квартир, будинків представниками поліції охорони.

Управління поліції охорони в Чернівецькій області 24/7 стоїть на сторожі безпеки та спокою жителів і гостей регіону!

Цьогоріч служба охорони відзначає 70 річницю створення, тому вже не перший рік здійснює якісну фізичну й технічну охорону об’єктів і людей з використанням спецзасобів. Її працівники – єдині в Україні серед резидентів охоронних структур, хто має законодавчо визначені права та повноваження щодо затримання порушників і застосовування вогнепальної зброї.

На спрацювання тривоги оперативно виїжджає група швидкого реагування, яка прибуває на місце в найкоротший термін. З початку дії воєнного стану в Новодністровську спільно з ГУНП в Чернівецькій області введено додатковий наряд поліції охорони для оперативного виїзду на спрацювання.