Червоний Хрест – дошкільнятам Новодністровська

Дата: 31.10.2022 16:20

Фото без описуСьогоденна реальність змушує дошкільнят часто перебувати в укриттях, рятуючись від ракетних нападів країни-агресора. Із настанням холодів і в ситуації, коли електропостачання може припинитися в будь-який момент, надзвичайно загострилась потреба в альтернативних автономних джерелах енергії.

Днями Дністровська районна організація Червоного Хреста України передала бензиновий генератор фірми Vulkan, модель SC 9000 E. Відбулося це в рамках програми BraVo як реалізація гранту «Електрична енергія для укриття ЗДО Ромашка».

Влада територіальної громади, відділ гуманітарної політики та адміністрація ЗДО «Ромашка» висловлюють щиру подяку за надання такої важливої допомоги в цей непростий для усіх час.

Інформація надана Відділом гуманітарної політики Новодністровської міської ради