Професійне свято відзначили працівники соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 15:20

4 листопада, напередодні Дня працівника соціальної сфери України, в залі засідань міської ради відбулося урочисте зібрання за працівників, які відзначають цей день як професійне свято: КУ «Центр надання соціальних послуг», управління праці та соціального захисту та служби у справах дітей міської ради. За добре злагоджену роботу, відповідальність, чуйність і терплячість винуватцям свята подякувала міський голова Наталя Цимбалюк та вручила відзнаки.

За поданням керівників установ, відповідно до розпорядження міського голови почесними грамотами Новодністровської міської ради нагороджені:

Ляшенко Алла, начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат УПСЗН;

Молошаг Світлана, начальник відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН;

Петряшина Неллі, головний спеціаліст відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат УПСЗН;

Бортнік Анастасія, начальник служби у справах дітей;

Коваленко Світлана, завідувач відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг»;

Молоченко Яна, бухгалтер КУ «Центр надання соціальних послуг»;

Каланджій Віолетта, вчитель-реабілітолог у відділенні денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг»;

Єрьомінко Людмила, інструктор з лікувальної фізкультури КУ «Центр надання соціальних послуг»;

Левицька Даріна, завідувач відділення соціальної роботи в громаді КУ «Центр надання соціальних послуг»;

Марценюк Наталя, соціальний робітник КУ "Центр надання соціальних послуг ";

Федишина Валентина, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності КУ "Центр надання соціальних послуг".

Удра Яна, провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) в м.Новодністровськ управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Чернівецькій області.