Новодністровська громада попрощалася зі своїм захисником

Дата: 07.11.2022 17:13

У понеділок 7 листопада новодністровська громада провела на вічну правду свого захисника, вірного сина України Леоніда Кренца, розділяючи пекучий біль утрати із рідними, близькими та друзями загиблого.

Війна забирає найкращих. Леонід пішов служити 1 березня 2022 року, відчуваючи власну відповідальність за майбутнє Батьківщини. Був стрільцем стрілецької роти. Його життя обірвалося внаслідок артилерійського обстрілу 29 жовтня поблизу села Білогорівка Сєвєродонецького району на Луганщині. Похований на міському кладовищі.

Його жертовний подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті вдячністю і глибокою шаною.

Легких хмарин тобі, Герою! Нетлінна слава!

Щирі співчуття рідним, близьким, друзям Леоніда Кренца!

Фото без описуФото без опису