Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва та День української писемності та мови

Дата: 08.11.2022 17:49
Кількість переглядів: 162

Фото без описуНедаремно ці дві дати відзначаються в один день, адже саме культура та мова – найпотужніші ідентифікатори нації, збережені з прадавніх часів, наперекір усім викликам і потрясінням.

Впродовж століть український народ бережно плекає, примножує і передає з покоління в покоління своє найдорожче надбання. Саме ці дві ознаки нашої національної сутності викликають найбільшу злість нашого ворога, який, розв’язавши повномасштабну війну, взявся нищити все українське.

Але ми вистоїмо. І неодмінно переможемо, адже поруч із воєнним, наш культурний фронт міцно тримають тисячі українців, які працюють у цій сфері щоденно, та ті, хто за покликом серця кладе свій час, здібності, навички на вівтар розвитку культури і мови. Саме ви, шановні, є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі слова вдячності за ваше служіння культурі та мистецтву! Бажаю вам міцного здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень і натхнення для творчих пошуків. Нехай над вами завжди сяє зірка людської вдячності!

Міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора