«Регіон Карпат» продовжує допомагати переселенцям

Дата: 10.11.2022 16:52

Уже не вперше Міжнародний фонд охорони здоров'я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» доставляє до Новодністровська гуманітарну допомогу для людей, які вимушені були покинути через війну власні домівки. Наразі у місті офіційно проживають 1400 внутрішньопереміщених осіб. З огляду на ситуацію, їх кількість може зростати, адже люди продовжують шукати захисту від обстрілів та відносно стабільного енергопостачання взимку.

8 листопада гуманітарну допомогу видавали люди, які, окрім статусу ВПО, мають інші категорії соціальної вразливості. Було видано: 100 матраців, 100 комплектів постільної білизни, 100 рушників, 50 кухонних наборів, 100 спальних мішків, 40 ліхтарів, 50 пледів, продовольчі товари і набори побутової хімії. Пральну машину, яка також була передана Фондом у місто, вирішили встановити у приміщенні комунальної установи, де проживають ВПО для їхніх потреб.