До кінця року новодністровські школярі вчитимуться за затвердженим графіком

Дата: 14.11.2022 17:24

Фото без описуПро це поінформувала на черговій апаратній нараді при міському голові начальник відділу гуманітарної політики міської ради Людмила Пастушок. Вона пояснила, що рішення прийняте колегіально, на підставі пропозицій керівників навчальних закладів, з урахуванням рекомендацій департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА та з огляду на побажання батьків школярів.

Визначено, що навчання проводитиметься в очному режимі для учнів молодшої школи (1 – 4 класи, філія ЗЗСО «Новодністровська гімназія»). Всі учні старшої школи (ОЗЗСО «Новодністровська гімназія», ЗЗСО ІІ – ІІІ ст. м.Новодністровськ) вчитимуться поперемінно: тиждень ‑ в дистанційному режимі, тиждень – стаціонарно. Саме на такий формат, що уміщає безпеку та повноту охоплення навчального матеріалу, вийшли керівники закладів спільно з учителями.

Міський голова Наталя Цимбалюк в черговий раз наголосила, що в даний процес міська рада не втручається, адже обов’язок влади – створити умови для надання послуг. Це стосується освіти, охорони здоров’я, соціального захисту тощо. Головне, щоб ці послуги були надані вчасно, якісно і в повному обсязі. За це відповідають безпосередньо надавачі цих послуг. А все, що потрібно, є в наявності. В тому числі і опалення приміщень.

До кінця року новодністровські школярі вчитимуться за затвердженим графіком