Шановні мешканці Новодністровської територіальної громади!

Дата: 21.11.2022 12:26

Уперше День Гідності та Свободи відлунює у кожному українському серці нестерпним болем втрат після повномасштабного вторгнення на нашу рідну землю ворожої орди.

21 листопада ми вшануємо громадянську мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їхню відданість ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

Сьогодні, як ніколи, під нищівними обстрілами та ракетними ударами нашим святим обов’язком є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи!

Хай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Слава Україні!

З повагою – міський голова Наталя Цимбалюк