Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Мітинг-вшанування з нагоди Дня Гідності і Свободи!

Дата: 21.11.2022 13:05
Кількість переглядів: 146

Фото без опису21 листопада на центральній Алеї міста біля експозиції полеглим у російсько-українській війні Захисникам відбувся мітинг-вшанування учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Пронизливим словом, піснею, хвилиною мовчання та квітами вшанували усіх, хто боровся за захист прав і свобод, національних інтересів України та її європейський вибір.

«Ми добре пам’ятаємо події 2013 року. Це була мирна акція, на яку вийшла здебільшого молодь, щоб відстоювати право України бути вільною демократичною європейською державою.

Мирний протест перетворився на криваву революцію. А в 2014 році в українській дім прийшла війна, яка цього року набрала обертів. Помаранчева революція і Революція Гідності підтвердили, що найвищою гілкою влади в Україні є народ, – звернулася до присутніх за мітингу Новодністровський міський голова Наталя Цимбалюк. –

На жаль, ми маємо уже не Небесну сотню… Кожного дня в Україні гинуть найкращі сини і доньки. За те, щоб наші майбутні покоління не були в рабстві, а ходили по рідній землі і розмовляли рідною мовою.

І в нашій громаді є люди, які віддали свої життя, щоб ми жили в спокої. Ми це дуже цінуємо і пам’ятаємо кожну мить.

Сьогодні ми маємо бути єдині, жити в злагоді і йти до однієї мети – Перемоги України.

Ми витримаємо усі випробування і Бог нам в цьому допоможе, тому що ми стоїмо за правду. Вічна слава полеглим Героям! Слава Україні!»

Також було здійснено покладання квітів до меморіальної дошки полеглих воїнів Сергію Корнецькому та Іллі Василашу і на могили захисників Сергія Сімчини, Едуарда Голенка та Леоніда Кренца, котрі поховані на міському кладовищі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора