Почесного громадянина Новодністровська Миколу Шевчука нагороджено державною відзнакою орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

Дата: 26.11.2022 13:11

Відповідно до Указу Президента України №795/2022 від 21.11. 2022 р. «За громадянську мужність і самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, вірність Українському народові” 83-річного пенсіонера Миколу Григоровича Шевчука відзначено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

Микола Григорович Шевчук має загальний стаж роботи 40 років, з них він 27 років пропрацював на будівництві Дністровського комплексного гідровузла. Завжди відзначався громадською активністю та небайдужістю до долі держави та своєї громади.

На початку повномасштабного вторгнення дідусь переказав на користь Збройних сил України 100 тисяч гривень і 10 тисяч доларів США. І це був не останній внесок Миколи Григоровича для наших Захисників.

Своїм прикладом пенсіонер прагне заохотити усіх громадян допомагати нашим воїнам.

Також цього року Миколі Григоровичу присвоєно звання Почесний громадянин м. Новодністровськ.

Многая літа справжньому патріоту громади та України! З такими небайдужими громадянами Перемога обов’язково буде за нами!