Встановіть на свої телефони застосунок «Повітряна тривога»

Дата: 29.11.2022 14:32

Масовані ракетні удари по території України призводять до перебоїв з енергопостачанням, що викликає потребу у віялових відключеннях електроенергії. Нестабільне енергопостачання інфраструктури несе ризики перебоїв в наданні послуг на вчасне доведення до мешканців сигналів оповіщення цивільного захисту «Увага всім!», «Повітряна тривога!». До того ж у Новодністровську вийшла з ладу одна із двох сирен.

Щоб миттєво отримувати сповіщення про повітряну тривогу, встановіть на свої мобільні телефони застосунок «Повітряна тривога!» І не вимикайте сигнал застосунку!

За правильних налаштувань застосунок буде голосно сповіщати про тривогу навіть у беззвучному режимі смартфона. Застосунок не потребує реєстрації, не збирає персональні дані або дані про геолокацію.

Подбайте про власну безпеку!