Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

5 грудня відзначаємо Міжнародний день волонтера

Дата: 02.12.2022 15:45
Кількість переглядів: 207

Фото без описуУ 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН було започатковано Міжнародний день волонтера, який відзначається 5 грудня. Вважається, що в Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках минулого століття, а 10 грудня 2003 року його було визнано постановою Кабінету Міністрів України.

Потужний сплеск українського волонтерства відбувся у 2014 році, коли путінська росія розв’язала проти нас так звану гібридну війну. Люди жертвували усім: часом, грішми, часто здоров’ям і життям.

Але найбільшої популярності ця культура благодійності набрала після початку повномасштабної війни. Волонтери добровольцями йдуть на фронт, збирають допомогу, везуть на передову все, що можуть, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами, приймають біженців, здають кров пораненим, знаходять потрібні ліки, плетуть маскувальні сітки, готують вареники та борщові набори, топлять віск на свічки. Сила народної підтримки виявилася настільки потужною, що не лише вразила весь світ, а й здивувала самих українців.

Приємно, що у величезній армії волонтерів є й наші, новодністровські, благодійники й активісти, які працюючи 24/7, створюють штаби допомоги, фонди, платформи, чим вносять свою/нашу часточку у велику і святу справу боротьби з ненависним агресором. Цінуємо їхню працю! Дякуємо від усього серця за їхній труд! Впевнені, що струмок їхніх старань, влившись в бурхливу ріку народного спротиву, стане частиною нашої спільної перемоги. Сил вам, шановні наші, терпіння, натхнення, здоров’я. А ми неодмінно будемо допомагати, сприяти, підтримувати.

Міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора