Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2022 16:34
Кількість переглядів: 143

Фото без описуЦе «професійне» свято депутатів, членів виконавчого комітету, працівників виконавчих органів, громадських активістів.

Поруч із високим званням, представники органів місцевого самоврядування несуть велику відповідальність за розвиток нашої громади як сильної і спроможної адміністративної одиниці. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації всього суспільства. Перебуваючи безпосередньо в місті, ми знаємо всі проблеми та чуємо пропозиції щодо їх вирішення. Саме так місцеві ініціативи служать на зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного міста.

Перебуваючи під захистом ЗСУ та ТрО представницькі органи місцевого самоврядування у тісній співпраці з виконавчою владою сьогодні мають можливість і працюють над створенням безпечних та належних умов для проживання мешканців громади.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім представникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади. І від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, наснаги, витримки і оптимізму.

Міський голова Наталя Цимбалюк

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора