Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Шановні мешканки громади!

Дата: 09.12.2022 11:02
Кількість переглядів: 149

Фото без описуКоманда ООН Жінки запрошує на онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі».

Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Цифрова освіта, структури ООН Жінки у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Онлайн-марафон розпочнеться 13 грудня 2022 року о 12:00, триватиме до 16:15 годин. В програмі заходу передбачено онлайн-доповіді та дискусії. Структура події передбачає різні активності для взаємодії під час онлайн-сесій, можливість ознайомитися із записами та взяти участь у розіграші подарунків за підсумками події, а також спілкування наживо під час інтерактивних перерв.

До участі запрошуються найбільш вразливі: жінки ВПО, жінки з інвалідністю, жінки, які виховують дітей з інвалідністю, ромські жінки, сільські жінки, жінок, які самостійно виховують дітей, жінки літнього віку та ін.

Метою заходу є посилення спроможності й упевненості жінок в користуванні цифровими пристроями та послугами.

Участь у марафоні – безоплатна. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно. Усі матеріали та записи доповідей будуть опубліковані на сайті заходу.

Докладніше за посиланням. Трансляція за посиланням.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора