Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Захід із вшанування ЗСУ відбувся у міській раді

Дата: 08.12.2022 14:20
Кількість переглядів: 529

Фото без опису6 грудня в залі засідань Новодністровської міської ради відбувся захід із вшанування подвигу українських військовослужбовців, які стали на захист держави в російсько-українській війні, що розпочалася у 2014 році.

На адресу ЗСУ було сказано багато слів щирої вдячності за можливість жити у незалежній Україні. Подякували і бійцям ТрО, під захистом яких громада почувається впевненіше і бадьоріше. З глибоким сумом згадали тих, хто віддав за Батьківщину найдорожче – життя. «Схиляю голову перед кожним, хто вдягнув військову форму, ‑ сказала міський голова Наталя Цимбалюк. – Завдяки вам ми маємо можливість сьогодні відзначити найважливіше, мабуть, у сьогоднішніх реаліях свято – День Збройних Сил України. Схиляю голову перед пам’яттю кожного, хто загинув у цій страшній війні. Дай Боже сил тим, хто сьогодні дивиться в очі ворогу. І зроби, Боже, так, щоб більше не було втрат! Щоб не плакала Україна, навколішках зустрічаючи траурні кортежі. Щоб не тужила новодністровська громада!» 

Війна – горе, розруха, втрати. Разом з тим, це час героїв. Свою плеяду мужніх, сильних захисників, які стоять на сторожі безпечного життя в громаді формує і Новодністровськ. За сумлінне, бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність, відданість справі, плідну працю на користь Новодністровської ТГ, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди Дня Збройних Сил України Подяки Новодністровської міської ради міський голова вручила:

Другому відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (начальник ‑ підполковник Іван Серебрянський);

Військовій частині А7220 (командир ‑ підполковник Володимир Винокуров);

Другому стрілецькому батальйону військової частини 3113 Національної гвардії України (командир ‑ підполковник Роман Лехмінка);

Управлінню Служби Безпеки України в Чернівецькій області (начальник ‑ полковник Михайло Петров);

Відділенню поліції (м.Сокиряни) ДРВП ГУНП в Чернівецькій області (начальник ‑ підполковник Сергій Лунга);

Поліцейському офіцеру громади Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області (поліцейські офіцери громади: майор поліції Сергій Шевчук Сергій, лейтенант Юрій Бондаренко).

За потужну підтримку ЗСУ, небайдужість і патріотизм Подяками Новодністровської міської ради також відзначено Миколу Григоровича Шевчука та колектив ТОВ «Аванті+» (директор Віталій Молошаг).

Віримо в ЗСУ і нашу перемогу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора