Рекомендації щодо безпечного використання індивідуальних газобалонних установок

Дата: 14.12.2022 10:31

Через масовані ракетні атаки росії об’єкти критичної інфраструктури України зазнали масштабних руйнувань. Як наслідок, мешканці багатоквартирних та приватних будинків для приготування їжі та обігріву осель почали масово використовувати газові балони. Аналогічна ситуація спостерігається під час трудової діяльності.

Державна служба з питань праці застерігає на що слід звертати увагу споживачам при купівлі газових балонів:

- на наявність інструкції з експлуатації українською мовою;

- сертифіката відповідності;

- маркування знаком відповідності (продукція виготовлена з дотриманням встановлених вимог та є безпечною).

Унаслідок небезпечного використання газових балонів почастішали випадки пожеж та вибухів у багатоквартирних та приватних будинках.

З метою уникнення чи мінімізації наслідків від нових небезпек, Держпраці пропонує враховувати Рекомендації щодо безпечного використання індивідуальної газобалонної установки.

Ознайомитись з Рекомендаціями можна на інформаційному порталі Держпраці у рубриці «Рекомендації: Як працювати безпечно» за посиланням: https://pratsia.in.ua/safe_work.php