Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Дорога новодністровська родино!

Дата: 30.12.2022 12:13
Кількість переглядів: 132

Фото без описуПроводжаючи в минуле 2022-ий, ми усвідомлюємо, що це був найважчий в історії новітньої України рік. Нашим завданням було вистояти і перемогти.

Перше ми виконали. Прийдешні новорічні та різдвяні свята зустрінемо у своїй незалежній і суверенній державі. За таку можливість доземно вклоняємось нашим воїнам, які виборюють право українців на свободу і платять за це право своєю кров’ю.

Друге наше завдання – перемога – ще попереду. Але вона неодмінно буде. Гадаю, що кожен з нас саме її буде загадувати під дзвін новорічних бокалів. Та мусимо пам’ятати, що свята̐ наші захисники зустрічають в холодних окопах, далеко від своїх родин, тому наша підтримка їм надзвичайно потрібна. Тож продовжуємо величну і святу справу: кожен на своєму місці, як може і як уміє допомагає Збройним Силам України долати ворожу навалу.

Перегортаючи сторінку 2022-го, дякую усім за плідну і наполегливу професійну і суспільну працю, за активну громадську позицію, високий рівень патріотизму, за непорушну віру і терпіння. Впевнена, що незмінні духовні цінності: мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми здолаємо всі труднощі та негаразди.

Вірю, що наступний рік буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе впевненість у завтрашньому дні. Нехай же прийдешні свята дарують радість і спокій у ваші родини, укріплять віру в душах та зігріють любов'ю серця. А святкова різдвяна зірка осяє затишком кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком нових звершень та успіхів для всієї нашої новодністровської родини. Примножить сили та витримку тих, хто зараз наполегливо і мужньо боронить нашу українську землю від російський загарбників заради миру і найкращого майбутнього для всіх нас, заради світлого майбутнього у нашій сильній і міцній державі!

Міський голова Наталя Цимбалюк

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора