Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Перша в 2023 році апаратна нарада відбулася 2 січня. Обговорювані теми

Дата: 03.01.2023 15:07
Кількість переглядів: 119

Фото без описуВідповідно до рекомендації Чернівецької ОВА щодо утримання від масових заходів, відділу культури Новодністровської міської ради інтерпретував новорічне привітання. Колектив працівників в новорічних костюмах, з колядками, пройшовся містом і роздав заготовлені до свята солодощі.  Подарунки отримали усі зустрічні діти.


Коронавірус не відступає, за минулий тиждень підтверджено 5 випадків з 25-ти відібраних аналізів. Рівень захворювання на ГРВІ залишається стабільно високим.


В Новодністровську незабаром відкриється приватна медична лабораторія, де можна буде зробити весь комплекс аналізів. Послуги будуть платні. Лабораторія не вбудовується в систему комунальних закладів охорони здоров’я, лише орендує приміщення. І це ніяким чином не впливатиме на функціонування лабораторії, що входить до складу КНП «Новодністровська поліклініка», яка продовжуватиме працювати за встановленим порядком.


Новодністровська міська рада придбала для потреб громади генератор потужністю 22кВт. В результаті тендерних процедур під час закупівлі генератора вартість пристрою із заявлених 471тис.грн. зменшилась до 441тис.грн. Таким чином було зекономлено 30 тис.грн. бюджетних коштів.


На середу 4 січня заплановано проведення заходів із благоустрою проїжджої частини міста на ділянці по вул.Куреньова (від універсаму «Най-Най» до перехрестя біля «Енергопрому») і, відповідно, перекриття ділянки. Автовласників просять прибрати свої машини з проїжджої частини.


У 2023 році відзначатимемо 50-річчя Новодністровська. До цієї дати планується приурочити реконструкцію центральної площі міста біля будівлі «Енергопром». Передпроектні роботи виконані, готується проект реконструкції. Фінансувати планується з так званих «соціальних» коштів від ПрАТ «Укргідроенерго».


Також впродовж року будуть проводитися аварійно-відновлювані роботи на міжбудинкових дорогах всередині міста. На ці цілі в міському бюджеті передбачено 1 млн.грн. Перелік доріг узгоджено з Чернівецькою ОВА (відповідно до вимог використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора