Дякуємо за подарунки діткам!

Дата: 11.01.2023 08:55

Фото без описуЦикл новорічно-різдвяних свят завершується. Вкотре слова вдячності хочемо висловити генеральному директору консорціуму НВО «Укргідроенерго» Валентині Зіміній.

Завдяки постійній благодійній допомозі Валентини Миколаївни вдається подарувати діткам певних соціальних категорій частиночку новорічного настрою у вигляді солодких подарунків. Цьогоріч для 103-х діток, батьки яких мужньо захищають нашу рідну землю на передових позиціях від російського агресора, вручені новорічні гостинці.
Щиросердно дякуємо за постійну спонсорську допомогу Генеральному директору консорціуму НВО «Укргідроенерго» Валентині Зіміній і працівникам філії, які щороку долучаються до організації благодійних новорічно-рідзвяних акцій та несуть своїми добрими справами промінь надії на гарне майбутнє, на злагоду, добробут, а головне – на мирне життя.
Анастасія БОРТНІК - начальник служби у справах дітей