Благодійний фонд «Право на захист» (HIAS) пропонує психологічну підтримку ВПО

Дата: 12.01.2023 10:26

Фото без описуУ міру того, як масштаби гуманітарних криз досягають історичних максимумів, безпрецедентна кількість людей зазнає емоційних та психологічних наслідків вимушеного переміщення. HIAS інвестує у підтримку психічного здоров'я, що, у свою чергу, може сприяти соціальному та економічному розвитку.

Громадські програми психічного здоров'я та психосоціальні послуги HIAS сприяють благополуччю окремих осіб, сімей та спільнот, які постраждали від криз та конфліктів, щоб вони могли зцілитись та відновити своє життя. Програми від HIAS зміцнюють існуючі відносини, будують мережі та створюють практики, що допомагають долати труднощі та укріплювати емоційний стан.

Фото без опису

Благодійний фонд «Право на захист» також пропонує внутрішньо переміщеним особам консультацію кваліфікованих юристів з питань соціальних виплат, компенсації за зруйноване житло, отримання довідки ВПО, мобілізації чи перетину кордону.