Не забудемо! Не пробачимо!

Дата: 20.01.2023 14:05

Фото без опису20 січня Новодністровська громада на колінах зустріла з війни захисника України Євгена Нечпая і попрощалася з ним, проводжаючи до когорти Небесного Легіону Героїв.

Обірвалося ще одне молоде життя, Євгену виповнилося лише 35. Солдат-стрілець загинув 15 січня на Харківщині внаслідок ворожого обстрілу.

Сльози, біль, гнів до ворогів і відчайдушне прагнення якнайскорішої перемоги – почуття, з якими новодністровці провели воїна в його останню путь. Люди несли квіти і висловлювали співчуття рідним і близьким загиблого. Особливо ‑ безутішній, осиротілій матері.

Громадська панахида відбулася на центральній площі міста. Поховали Євгена Віталійовича Нечпая на міському кладовищі.

Вічна і нетлінна пам'ять Герою!