Шановні новодністровці!

Дата: 21.01.2023 14:26

Фото без опису22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку. Саме цього дня у 1919 році відбулося проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Так український народ, століттями розірваний кордонами сусідніх держав, об'єднався на своїй землі заради створення єдиної держави.

Але й сьогодні Україна в боях змушена відстоювати свою цілісність і незалежність, сплачуючи за це найвищу ціну – життя своїх дітей, своїх найкращих синів і дочок. Віддаючи шану подвигам героїв, які в різні часи поклали на вівтар української державності найдорожче, маємо бути монолітними, бо в сумісних діях, єдиних думках, спільних прагненнях досягнемо омріяної мети – побудови економічно і духовно багатої держави.

Міський голова Наталя Цимбалюк