Міжнародна гуманітарна допомога надходить до різних куточків нашої держави

Дата: 23.01.2023 15:04

Фото без описуМіжнародні організації продовжують підтримувати Україну, яка веде війну з російським агресором. Минулого тижня відділом гуманітарної політики Новодністровської міської ради були отримані дві партії допомоги.

Для укриттів, які облаштовані в закладах освіти і використовуються під час повітряних тривог, від благодійного фонду ООН надійшли ковдри, вогнегасники, бутлі для води, індивідуальні сидіння та інші необхідні речі. А ЮНІСЕФ для початкової школи передала канцелярське приладдя, розвиваючі ігри, наочний матеріал.

Передачі цієї допомоги передувала робота міжнародних громадських організацій з вивчення потреби, мережі закладів освіти у місті, кількості дітей тощо. За результатами проведеного ними моніторингу було визначено розміри допомоги та перелік доставлених речей, які й справді дуже потрібні вихованцям навчальних закладів міста.

Дякуємо світовій спільноті за підтримку!