На виконання програми «Турбота» з міського бюджету використано 791,53тис.грн

Дата: 01.02.2023 11:35

Фото без описуНа черговій сесії Новодністровської міської ради, що відбулася 31 січня, управління праці та соціального захисту населення прозвітувало про виконання у 2022 році «Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» Новодністровської міської територіальної громади».

Так з міського бюджету на виконання програми було використано 791,53тис.грн. Допомога була надана мешканцям, зареєстрованим в Новодністровській ТГ та внутрішньо переміщеним особам з фактичним місцем проживання в Новодністровську (відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО). Різні види і розміри допомог надано 747-ом особам різних категорій. Серед них: особи та сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, учасники бойових дій в зоні АТО/ООС, родичі полеглих в російсько-українській війні, почесні донори України, особи з інвалідністю, громадяни, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи тощо.